O firmě

Firma, kterou v roce 1993 založil pan Jaroslav Calta, se zpočátku zaměřovala na odlévání z bronzu. Později se výrobní program rozšířil také na odlitky z hliníku, mosazi a litiny. V současnosti zákazníkům nabízíme také obrábění a soustružení na NC a CNC strojích.

Dnes nabízíme zákazníkům jeden z největších sortimentů bronzových, mosazných, měděných, litinových a hliníkových kulatin, tyčí, trubek, pouzder nebo plechů v České republice.

Disponujeme velkými skladovými zásobami, které jsou průběžně doplňovány tak, aby byla objednávka doručena zákazníkovi v co nejkratším termínu. Aktuální přehled skladových zásob i širší katalogový sortiment najdete v menu pod Produkty.

Nabízíme také standardní služby jako řezaní na pásových pilách (alternativně dělení vodním paprskem, laserem a nůžkami), obrábění, kusové i sériové odlévání, chemickou analýzu a samozřejmě dopravu materiálu a výrobků. Více se dočtete v sekci Služby.

Naši zaměstnanci jsou vždy připraveni splnit veškeré speciální požadavky zákazníků. Při výrobě využíváme dlouholeté zkušenosti z metalurgie spolu s modernizací a zaváděním nových technologií tak, aby byl uspokojen i nejnáročnější zákazník. Trvalá pozornost je věnována zabezpečení kvality produktů.

Firma zavedla a stále udržuje systém managementu kvality dle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2016. Získaným certifikátem prokazujeme, že všechny procesy a postupy ve firmě jsou v souladu s právními předpisy a potřebami zákazníka.

 

Certifikáty

Fotogalerie